43-600 Jaworzno, ul. Północna 9a tel. 32 616-79-91 32 616-35-85
"Przykładajcie się do nauki z wielkim zapałem. Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się uczyć."
Jan Paweł II
Mistrzostwa Ortograficzne Jaworzna
PATRONAT HONOROWY

Prezydent Miasta Jaworzna
Paweł Silbert

Poseł na Sejm RP
Wojciech Saługa

Senator RP
Bogusław Śmigielski

Śląski Kurator Oświaty
Stanisław Faber

Fundacja im. Krystyny Bochenek

PATRONAT MEDIALNY

jaworznianin.pl

Jaworznicki Portal Społecznoœciowy

Moje Jaworzno

Dziennik Zachodni


Aktualne tematy
Kontakt do szkoły:
adres pocztowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
ul. Północna 9a
43-600 Jaworzno
adres e-mail sekretariat@zsp3.jaworzno.edu.pl
telefon 32 616 79 91
32 616 35 85

Kontakt do pracowników szkoły:
Imię i nazwisko Adres e-mail
Agnieszka Kloc agnieszka.kloc@zsp3.jaworzno.edu.pl
Agnieszka Żak agnieszka.zak@zsp3.jaworzno.edu.pl
Aleksandra Rosińska aleksandra.rosinska@zsp3.jaworzno.edu.pl
Andrzej Woźniak andrzej.wozniak@zsp3.jaworzno.edu.pl
Anita Marcisz anita.marcisz@zsp3.jaworzno.edu.pl
Barbara Płocica - Czech barbara.plocica-czech@zsp3.jaworzno.edu.pl
Bogusława Hałas boguslawa.halas@zsp3.jaworzno.edu.pl
Bożena Kozłowska bozena.kozlowska@zsp3.jaworzno.edu.pl
Danuta Niemczyk danuta.niemczyk@zsp3.jaworzno.edu.pl
Dariusz Piesiak dariusz.piesiak@zsp3.jaworzno.edu.pl
Dominika Ratajczyk dominika.ratajczyk@zsp3.jaworzno.edu.pl
Donata Staszek - Piętek donata.staszek-pietek@zsp3.jaworzno.edu.pl
Dorota Jońca dorota.jonca@zsp3.jaworzno.edu.pl
Ernestyn Kurka ernestyn.kurka@zsp3.jaworzno.edu.pl
Grzegorz Półtorak grzegorz.poltorak@zsp3.jaworzno.edu.pl
Halina Jarczyk halina.jarczyk@zsp3.jaworzno.edu.pl
Ilona Wójcik ilona.wojcik@zsp3.jaworzno.edu.pl
Izabela Woźnica izabela.woznica@zsp3.jaworzno.edu.pl
Joanna Kałuża joanna.kaluza@zsp3.jaworzno.edu.pl
Katarzyna Stawicka katarzyna.stawicka@zsp3.jaworzno.edu.pl
Magdalena Dygdoń - Kliemt magdalena.dygdon-kliemt@zsp3.jaworzno.edu.pl
Małgorzata Łakomska malgorzata.lakomska@zsp3.jaworzno.edu.pl
Marcin Bieranowski marcin.bieranowski@zsp3.jaworzno.edu.pl
Mariusz Dziubanik mariusz.dziubanik@zsp3.jaworzno.edu.pl
Marta Makowska marta.makowska@zsp3.jaworzno.edu.pl
Michał Maślanka michal.maslanka@zsp3.jaworzno.edu.pl
Monika Lisiecka - Rech monika.lisiecka-rech@zsp3.jaworzno.edu.pl
Monika Luchowska monika.luchowska@zsp3.jaworzno.edu.pl
Monika Łysik monika.lysik@zsp3.jaworzno.edu.pl
Paweł Kuś pawel.kus@zsp3.jaworzno.edu.pl
Rafał Stolorz rafal.stolorz@zsp3.jaworzno.edu.pl
Renata Witek renata.witek@zsp3.jaworzno.edu.pl
Sylwia Szewczyk - Szykuła sylwia.szewczyk-szykula@zsp3.jaworzno.edu.pl
Szymon Juras szymon.juras@zsp3.jaworzno.edu.pl
Urszula Jendrzejewska - Łężniak urszula.jendrzejewska-lezniak@zsp3.jaworzno.edu.pl
Zbigniew Adamczyk zbigniew.adamczyk@zsp3.jaworzno.edu.pl
Zbigniew Słowik zbigniew.slowik@zsp3.jaworzno.edu.pl